Individuální výuka tanců a klub TANEČNÍHO SPORTU

WEDDING DANCE – První tanec novomanželů

WEDDING DANCE
WEDDING DANCE

Nabízíme individuální výuka tanců, vytvoření originální choreografie, pomoc s výběrem vhodné taneční muziky, profesionální střih audio skladby. Oslňte všechny svatební hosty svým tanečním uměním 🙂 Rádi Vás připravíme na tento neopakovatelný zážitek.

Před nedávnem nám přišlo krásné poděkování za naši práci, naše REFERENCE více zde…

Celá výuka probíhá formou individuálních lekcí s profesionálním lektorem v našem studiu. Termíny lekcí se plánují zcela individuálně.

Volné termíny a ceny lekcí viz. ROZVRH KURZŮ a CENÍK SLUŽEB

Soukromé lekce společenských tanců a tvorba choreografií

Jirka & Blanka Roháčkovi
lektor: Bc. Blanka Roháčková / Ing. Jiří Roháček Kvalifikovaný Trenér / Porotce pro taneční sport Mistři ČR v tanečních choreografiích, Finalisté WDSF International Open a TOP 100 Word Dancers

Individuální lekce pro začátečníky i pokročilé

V příjemném prostředí vyučujeme všechny standardní tance, latinskoamerické tance i tance lidové s českou a moravskou polkou v čele.

  • celá výuka probíhá formou individuálních lekcí
  • průběh výuky je vždy podřízen konkrétním požadavkům a schopnostem tanečního páru
  • naše taneční páry se učí vše důležité, aby beze stresu a s radostí absolvovali jakoukoli společenskou taneční událost
  • pro pokročilé tanečníky je výuka od začátku metodicky vedena k případné soutěžní činnosti Hobby-dance nebo Taneční sport
  • Výuku vedou dlouholetí kvalifikovaní trenéři a učí se taneční technika a taneční choreografie v souladu s pravidly WDSF

 

Společenský tanec pro děti 4-12 let – skupinové choreografie 

Kurz je zaměřený na rozvoj rytmických a pohybových dovedností. Děti pravidelně během roku absolvují několik soutěží v tanečních choreografii a hobby soutěží v české polce a dalších společenských tancích. Díky skupinových choreografiím, děti mohou tančit samostatně i v páru. Děti mají do výuky zařazeny různé balanční, posilovací a protahovací cviky na podporu správného psychomotorického vývoje.

Dance sport
DANCE SPORT

Taneční sport – pro děti, juniory, mládež, dospělé i seniory

Výuku zajišťují profesionální trenéři s dlouholetou praxí ve výchově dětských, juniorských i “dospěláckých” párů všech výkonnostních tříd.

U nás aktivně tančí děti již od předškolního věku. S chlapcem či dívkou můžete přijít kdykoli během roku.

Výuka standardních a latinskoamerických tanců a soutěžní činnost pod Českým svazem tanečního sportu.

V Čechách aktivně tančí několik tisíc registrovaných tanečníků od pětiletých dětí po osmdesátileté seniory. Taneční soutěže mají vždy vynikající atmosféru, soutěžící si navzájem fandí a vždy vřele ocení um svých soupeřů na tanečním parketu.